Pilsētas filtrs


Ziedu piegādes Cenas:
 
 • Ziedu piegāde Rīgā    - 7,00 EUR
 • Ziedu piegāde Jūrmalā     - 18,00 EUR
 • Ziedu piegāde Ogrē       - 20,00 EUR
 • Ziedu piegāde Ikšķilē     -15 EUR

Sīkdatnes


Privātuma politika


Pēdējā atjaunošanas reize: 2021. gada 13. marts.

Uzņēmums vai Ziedu Pušķi - SIA "Karkadē", reģistrācijas numurs 50103327811, juridiskā adrese: Ozolciema iela 16/7-70, Rīga LV-1058, faktiskā adrese: Tērbatas iela 19/21, Rīga LV - 1010. Ziedu Pušķi ("mēs", "mums", vai "mūsu") uztur https://www.ziedupuski.lv jeb "Tīmekļa Vietne"). Šī lapa informē Jūs par mūsu politikām attiecībā uz personiskās informācijas vākšanu, izmantošanu un izpaušanu, kuru mēs iegūstam no Tīmekļa vietnes lietotājiem.

Izmantojot šo Tīmekļa Vietni, Jūs piekrītat informācijas vākšanai un izmantošanai saskaņā ar šo politiku.


Vispārīga informācija

 • Šī Privātuma Politika darbam ar personas datiem (turpmāk tekstā - “Politika”) apraksta procedūras, ar kurām Uzņēmums apstrādā personas datus. Šīs politikas mērķis ir sniegt vispārīgu pārskatu un informāciju par personas datu apstrādi Ziedu Pušķi Tīmekļa Vietnē. Aprakstītā politika paredzēta Ziedu Pušķi klientu informēšanai un datu subjektu informēšanai par datu apstrādes procedūrām, kuras veic Ziedu Pušķi.
 • Privātuma Politikas izstrādes un publicēšanas mērķis ir izskaidrot, kādus personas datus mēs vācam un izmantojam.
 • Ziedu Pušķi savā darbā nodrošina personas datu konfidencialitāti un veic atbilstošus tehniskos un organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu personas datus no neatļautas piekļuves, nelikumīgas apstrādes vai izpaušanas, nejaušas pazaudēšanas, mainīšanas vai iznīcināšanas.
 • Šī Politika attiecas uz visiem gadījumiem, kad klients plāno izmantot vai jau izmanto Ziedu Pušķi pakalpojumus, un tā ir pakļauta personas datu apstrādei, ko Uzņēmums veic kā personas datu apstrādes pārvaldnieks.
 • Uzņēmumam nav automatizētas lēmumu pieņemšanas, kam ir juridiskas sekas klientam vai datu subjektam.
 • Personas datu apstrāde, ko veic Ziedu Pušķi, notiek Eiropas Savienības/Eiropas Ekonomikas zonas teritorijā. Klientu un datu subjektu personas dati netiek nosūtīti uz valstīm un/vai apstrādāti valstīs ārpus Eiropas Savienības/Eiropas Ekonomikas zonas.


Informācijas vākšana un izmantošana


Apmeklējot Tīmekļa Vietni, mēs automātiski apkopojam noteiktu informāciju par Jūsu ierīci, ieskaitot informāciju par Jūsu tīmekļa pārlūku, IP adresi, laika joslu un dažus sīkfailus, kas ir instalēti Jūsu ierīcē. Turklāt, pārlūkojot Tīmekļa Vietni, mēs apkopojam informāciju par atsevišķām apskatītajām tīmekļa lapām vai produktiem, kurus Jūs aplūkojat, uz kādām vietnēm vai meklēšanas vienumiem Jūs atsaucāties šajā Tīmekļa Vietnē, kā arī informāciju par to, kā Jūs mijiedarbojaties šajā Tīmekļa vietnē. Šī automātiski savāktā informācija tiek dēvēta par Ierīces Informāciju.


Mēs apkopojam Ierīces Informāciju, izmantojot šādas tehnoloģijas:


 • Sīkfaili ir datu faili, kas tiek ievietoti Jūsu ierīcē vai datorā un bieži satur anonīmu unikālu identifikatoru.
 • Žurnāla faili izseko darbības, kas notiek vietnē, un vāc datus, ieskaitot Jūsu IP adresi, pārlūka veidu, interneta pakalpojumu sniedzēju, atsauces/izejas lapas un datuma/laika zīmogus.


Turklāt, veicot pirkumu vai mēģinot veikt pirkumu Tīmekļa Vietnē, mēs no Jums apkopojam noteiktu informāciju, tostarp Jūsu vārdu, uzvārdu, rēķina adresi, piegādes adresi, tālruņa numuru, e-pasta adresi un maksājuma informāciju. Šī ir Pasūtījuma Informācija. Mēs neglabājam Jūsu kredītkartes informāciju. Maksājums ar karti tiek apstrādāts, izmantojot maksājumu nodrošinātāju Exactly, kura nodrošinātā maksājumu sistēma atbilst PCI DSS.


Izmantojot personisko informāciju šajā Privātuma Politikā, mēs runājam gan par Ierīces Informāciju, gan par Pasūtījumu Informāciju.


Kādēļ mēs ievācam informāciju


Mēs no Jums apkopojam informāciju, lai apkalpotu Jūsu vajadzības, pārvaldītu mūsu saturu un reklāmas, efektīvi darbotos un uzlabotu Ziedu Pušķi un produktus. Mēs apkopojam informāciju:

 • Lai nodrošinātu Ziedu Pušķi pakalpojumus;
 • Lai atbildētu uz Jūsu pieprasījumiem;
 • Lai pabeigtu darījumu;
 • Lai izpildītu darījumu;
 • Lai apstiprinātu pasūtījumu;
 • Lai sniegtu Jums jaunumus par pasūtījumu;
 • Lai piegādāt Jums produktus;
 • Lai informēt Jūs par jaunākajiem īpašajiem piedāvājumiem un atlaidēm (tikai tad, ja esat tam piekritis);
 • Lai paziņotu Jums par mūsu jaunākajām ziņām un noderīgo informāciju (tikai tad, ja esat tam piekritis).


Mēs varam dalīties ar informāciju par Jūsu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru un piegādes adresi trešajām personām, lai veiktu preču piegādi.


Atteikšanās no tiešā mārketinga


Ja Jums ir Ziedu Pušķi konts, Jūs varat atteikties no Ziedu Pušķi mārketinga paziņojumu saņemšanas, mainot savus iestatījumus mūsu Tīmekļa Vietnes kontā. Varat arī sazināties ar mums, rakstot uz e-pastu:karkade@karkade.lv


Žurnāla dati


Tāpat kā daudzi vietņu operatori, mēs apkopojam informāciju, kuru Jūsu pārlūkprogramma nosūta, kad apmeklējat mūsu vietni ("Žurnāla dati").


Šajos žurnāla datos var ietilpt informācija, piemēram, Jūsu datora interneta protokola ("IP") adrese, pārlūka tips, pārlūka versija, mūsu vietnes lapas, kuras apmeklējat, apmeklējuma laiks un datums, šajās lapās pavadītais laiks un cita statistika.


Turklāt mēs varam izmantot trešo personu pakalpojumus, piemēram, Google Analytics, kas ir tīmekļa analīzes pakalpojums. Tīmekļa analīze ir datu apkopošana un analīze par vietņu apmeklētāju uzvedību. Tīmekļa analīzes pakalpojums apkopo datus par to, no kuras vietnes datu subjekts ir nonācis Tīmekļa Vietnē, kuras Tīmekļa Vietnes apakšlapas izmanto vai cik bieži un uz kādu laika posmu tika apskatīta apakšlapa. Neaprobežojoties tikai ar šīm funkcijām, tīmekļa analīzi galvenokārt izmanto vietnes optimizēšanai un interneta reklāmas izmaksu un ieguvumu analīzei.


Turklāt šī vietne izmanto Analytics funkciju UserID, lai izsekotu mijiedarbības datus. Šis UserID tiks papildus anonimizēts un šifrēts, un tas netiks saistīts ar citiem datiem.


Jūs varat novērst sīkdatņu glabāšanu, izmainot atbilstošā pārlūka programmatūras iestatījumus; tomēr, lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja Jūs to izdarīsiet, iespējams, Jūs nevarēsiet pilnībā izmantot visas šīs vietnes funkcijas.


Mūsu Tīmekļa Vietne izmanto arī Google Analytics veiktspējas pārskatus, kas attiecas uz demogrāfiskajiem datiem un interesēm, un pārskatus par Google Display Network seansiem. Jūs varat atspējot Google Analytics reklāmas un pielāgot reklāmas Google Display Network iestatījumos.


Sīkfaili


Sīkfaili ir faili ar nelielu datu daudzumu, kas var ietvert anonīmu unikālu identifikatoru. Sīkfaili no Tīmekļa Vietnes tiek nosūtīti uz Jūsu pārlūkprogrammu un tiek saglabāti Jūsu datora cietajā diskā.


Tāpat kā daudzās vietnēs, informācijas vākšanai mēs izmantojam "sīkdatnes". Jūs varat uzdot pārlūkprogrammai atteikties no visiem sīkfailiem vai norādīt, kad sīkdatne tiek nosūtītas. Tomēr, ja Jūs nepieņemat sīkdatnes, Jūs, iespējams, nevarēsiet izmantot dažas mūsu vietnes daļas un pilnīgas funkcijas.


Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas vietnes pamatfunkcijām, tāpēc tās vienmēr ir iespējotas. Tajos ietilpst sīkfaili, kas ļauj Jūs atcerēties, kad Jūs izpētāt mūsu Tīmekļa Vietni vienas sesijas laikā un no sesijas līdz sesijai. Tie palīdz veidot un padarīt iespējamus procesus ar iepirkumu grozu un maksājumiem, kā arī palīdz drošības jautājumos un noteikumos.

Šīs sīkdatnes ļauj mums uzlabot mūsu vietņu funkcionalitāti, izsekojot lietojumam. Dažos gadījumos šie sīkfaili palielina Jūsu pieprasījuma apstrādes ātrumu un ļauj mums atcerēties Jūsu izvēlētās Tīmekļa Vietnes preferences. Atteikšanās no šīm sīkdatnēm var palēnināt vietnes darbību.


Sociālie mediji un reklāma: Sociālo mediju sīkdatnes piedāvā iespēju Jūs savienot ar sociālajiem tīkliem un kopīgot saturu no mūsu vietnēm, izmantojot sociālos medijus. Reklāmas sīkfaili (trešo personu) vāc informāciju, lai palīdzētu reklāmu labāk pielāgot Jūsu interesēm gan mūsu Tīmekļa vietnē, gan ārpus tās. Dažos gadījumos šie sīkfaili ir saistīti ar Jūsu personas datu apstrādi. Atteikšanās no šīm sīkdatnēm var izraisīt reklāmas redzēšanu, kas Jums nav tik būtiska, vai arī Jūs varat nespēt efektīvi savienoties ar Facebook, Twitter, Instagram vai citiem sociālajiem tīkliem un/vai neļaujot Jums kopīgot saturu sociālajos medijos. Jūs varat novērst sīkdatņu glabāšanu, izmantojot atbilstošus pārlūka programmatūras iestatījumus; tomēr, lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja Jūs to izdarīsiet, iespējams, Jūs nevarēsiet pilnībā izmantot visas šīs vietnes funkcijas.


Izmaiņas šajā Privātuma Politikā


Šī Privātuma Politika stājas spēkā no 2021. gada 13. marta un paliks spēkā, izņemot, ja nākotnē tajā tiek veiktas izmaiņas, kas stāsies spēkā tūlīt pēc publicēšanas šajā Tīmekļa Vietnē.


Mēs paturam tiesības jebkurā laikā atjaunināt vai mainīt mūsu Privātuma Politiku, un Jums šī Privātuma Politika ir periodiski jāpārbauda. Turpinot pakalpojumu izmantot pēc tam, kad šajā lapā būsim publicējuši visus Privātuma Politikas grozījumus, Jūs atzīsiet izmaiņas un piekrītat ievērot modificēto Privātuma Politiku.


Ja mēs veiksim būtiskas izmaiņas šajā Privātuma Politikā, mēs Jums paziņosim, izmantojot vai nu e-pasta adresi, kuru Jūs mums norādījāt, vai arī ievietojot pamanāmu paziņojumu mūsu Tīmekļa Vietnē.


Sazinieties ar mums


Ja Jums ir kādi jautājumi par šo Privātuma Politiku, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu - karkade@karkade.lv.

@ 2021 SIA "Karkadē", Reģ.nr.50103327811, Privātuma politika